Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13585
Stary 08.09.2011, 07:48
Zupełnie nie rozumiem skąd i po co ta namiętność w dyskusji u części z Was... jakby było o co.
Drużyna będzie niestety osłabiona w Poznaniu z drugiej strony z pkt widzenia interesów klubu jako organizacji wypowiedzi Małego były naganne.
A w ogóle to istnieje też możliwość, że ktoś nim steruje licząc, że druga wypowiedź po oświadczeniu klubu spowoduje reakcję Wisły - nieuchronną sprzedaż Małego w zimie w cenie promocyjnej (vide Szymek, Olo czy Sarnat w przeszłości). Dobry piłkarz po okazyjnej cenie = szansa na więcej kaski do kieszeni menago i samego piłkarza.
PM jest b.b.głupi (obraża kibiców=potencjalnie osłabia finansowo Wisłę), a może wodzi nas za nos (chce odejść w dodatku jako przepędzony bohater).
Z pkt. widzenia rozwoju Wisły bez sensu to wszystko w każdym razie.
Ostatnio edytowane przez arti : 08.09.2011 o godz. 07:52.
Odpowiedz cytując