Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19686
Stary 08.09.2011, 01:55
Wyglada to na droge dojscia dla kibicow idacych na trybune zachodnia od strone okraglaka, a ten plac parkingiem dla dziennikarzy i wozow transmisyjnych...
Odpowiedz cytując