Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
2769
07.09.2011, 23:47
Dobra, a to nie jest tak, że te nowe koszulki poznaliśmy już jakiś miesiąc temu? Przecież trenują już w nowych, chyba że to nowe treningowe. Nowe treningowe = meczowe Legii, tylko kolory inne.
nicolas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nicolas
Znajdź inne posty napisane przez nicolas