Wyświetl pojedynczy post
Zdzis
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2768
Stary 07.09.2011, 23:17
PAC napisał(a):Wyświetl post
Trochę to dziwne, że w poniedziałek prezentacja a koszulki już można kupić.
Pod względem marketingowym jest to bardzo poważny błąd. Koszulki powinny być dostępne pierwszego dnia po prezentacji, a nie kilka dni przed. Ciekawe czy to Wisła nie zastrzegła tego w umowie, czy też adidas wystawił klub. Tak czy inaczej cała sprawa nowych strojów wygląda mało profesjonalnie (opóźnienie, "dedykowany krój", sprzedaż przed prezentacją).
Odpowiedz cytując