PAC napisał(a):

|
Trochę to dziwne, że w poniedziałek prezentacja a koszulki już można kupić.
|
Pod względem marketingowym jest to bardzo poważny błąd. Koszulki powinny być dostępne pierwszego dnia po prezentacji, a nie kilka dni przed. Ciekawe czy to Wisła nie zastrzegła tego w umowie, czy też adidas wystawił klub. Tak czy inaczej cała sprawa nowych strojów wygląda mało profesjonalnie (opóźnienie, "dedykowany krój", sprzedaż przed prezentacją).