Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13583
Stary 07.09.2011, 22:37
masterlag napisał(a):Wyświetl post


Nie mogę skojarzyć czy Mario i Palijć ponieśli jakieś kary [finansowe], ale na pewno nie byli zawieszeni. Znów pytam: dlaczego oni nie byli, a Mały teraz jest i to jeszcze na taki ważny mecz?
Bo kary finansowe i rozmowy wychowawcze w przypadku Małeckiego były już stosowane dwukrotnie i jak widać nie pomogły.

Kurdę, piszę to już chyba trzeci raz... Tak trudno to pojąć?

Nie jestem do niego nastawiony negatywne, przeciwnie, życzę chłopakowi jak najlepiej, oby się ogarnął i grał dla nas jak najdłużej i jak najlepiej.

Mimo to uważam, że kara jest uzasadniona i właśnie zawieszenie na mecz z Lechem może dać Małeckiemu do myślenia. Gdyby to było Podbeskidzie to pewnie spłynęłoby to po nim jak poprzednio nakładane kary.
Odpowiedz cytując