Antystenes napisał(a):

W tej chwili jestem zameldowany na stałe w Dublinie, Dun Laoghaire.
|
No proszę - po miesiącu okazało się że antytalent to Irlandczyk

, teraz jeszcze napisz co Cię skłoniło do kibicowania Wiśle?. Jesteś chyba pierwszym rodowitym Irlandczykiem który męczy Wisłę swoim wirtualnym kibicowaniem

p.s gratuluje poprawnej polszczyzny - czego się nie robi dla klubu
