Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13582
Stary 07.09.2011, 22:31
Antystenes napisał(a):Wyświetl post

W tej chwili jestem zameldowany na stałe w Dublinie, Dun Laoghaire.
No proszę - po miesiącu okazało się że antytalent to Irlandczyk , teraz jeszcze napisz co Cię skłoniło do kibicowania Wiśle?. Jesteś chyba pierwszym rodowitym Irlandczykiem który męczy Wisłę swoim wirtualnym kibicowaniem
p.s gratuluje poprawnej polszczyzny - czego się nie robi dla klubu
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując