1q2 napisał(a):

|
taki antytalent, wirtualny kibic co nawet nie jest w stanie przyznać się z jakiego miasta/wioski pochodzi.
|
Proszę cię przyjacielu, nie obrażaj mojego nicku..przyjdzie mod, bana dostaniesz, po co Ci to? Edytuj.
W tej chwili jestem zameldowany na stałe w Dublinie, Dun Laoghaire. Teraz przebywam w PL u dziewczyny..
Będziesz potrzebował nr. buta lub moją używaną bieliznę to daj swój adres. Wyślę Ci, bo widzę, że się zakochałeś.
Do moderatorów - post proszę usunąć, temat jest o naszych piłkarzach, ale użytkownik molestuje mnie już któryś raz o ten adres i życiorys..