Nie moje zdanie jest, żebyś się pier..., lecz zdanie Pawełka, na które ty, gruboskórny się nie obrażasz
Przecież równie dobrze mógł bym Cię wysłać wzorem Patryka na drugą stronę..
Wyszło na moje. Morał jest taki, żeby się nie obrażać, bo ten, który mówi, że dobrze jak się z siebie wyrzuci "prawdę" pierwszy płacze i tupie nóżkami.
Patryk poniósł uzasadnioną karę, Pawełek gra, gdzie jego miejsce (II liga) - jest sprawiedliwość na tym świecie.
MatMario napisał(a):

Dobre
|
Wiem.
Sam sobie odpowiadasz na pytania..
MatMario napisał(a):

Więc antystynesie. Czekam obrazisz jeszcze raz forumowicza?
|
MatMario napisał(a):

Powiesz komuś prawdę w oczy, albo swoje zdanie, to jest obraza majestatu.
.
|