Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13576
Stary 07.09.2011, 22:10
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ty w dyskusji "pozdrawiasz" drugą osobę ....... się.

Twoje zdanie jest takie żebym się .......ił. Ok masz do niego pełne prawo. Ale je podtrzymaj...

Długo nie odpisywałem Dobre
Nie moje zdanie jest, żebyś się pier..., lecz zdanie Pawełka, na które ty, gruboskórny się nie obrażasz

Przecież równie dobrze mógł bym Cię wysłać wzorem Patryka na drugą stronę..



Wyszło na moje. Morał jest taki, żeby się nie obrażać, bo ten, który mówi, że dobrze jak się z siebie wyrzuci "prawdę" pierwszy płacze i tupie nóżkami.
Patryk poniósł uzasadnioną karę, Pawełek gra, gdzie jego miejsce (II liga) - jest sprawiedliwość na tym świecie.

MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dobre
Wiem.




Sam sobie odpowiadasz na pytania..
MatMario napisał(a):Wyświetl post

Więc antystynesie. Czekam obrazisz jeszcze raz forumowicza?


MatMario napisał(a):Wyświetl post
Powiesz komuś prawdę w oczy, albo swoje zdanie, to jest obraza majestatu.

.
Ostatnio edytowane przez Antystenes : 07.09.2011 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując