Antystenes napisał(a):

Widzisz..pierw bredzisz, że dobrze jak ktoś wyrazi swoje zdanie, potem czujesz się wielce obrażony.
Jak to jest
Chciałem Cie zmusić właśnie do tej refleksji, ale długo nie odpisywałeś, myślałem, że nie załapiesz aluzji i wkroczą mody i także nie załapią..po co mi to?
Tak samo obraził Małecki i Pawełek kibiców. Wg Ciebie dobrze zrobili.
Więc Patryku. Czekam obrazisz jeszcze raz kibica?
hehehe
|
Ty w dyskusji "pozdrawiasz" drugą osobę ....... się.
Twoje zdanie jest takie żebym się .......ił. Ok masz do niego pełne prawo. Ale je podtrzymaj...
Długo nie odpisywałem

Dobre

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.