Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
13574
07.09.2011, 22:02
Jak widać niektórym bardziej w smak jest Małecki niż Pawełek. Jeden i drugi jak nie potrafią zachować się jak profesjonaliści, to nie powinni mieć miejsca w drużynie. Pawełek już się przekonał zresztą.
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri