Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13573
Stary 07.09.2011, 21:58
Cytat:
Prawda jest taka, że taki wybryk nie przydarzył się żadnemu piłkarzowi Wisły od niepamiętnych lat. A przecież z krytyką spotykali się i Tomasz Frankowski (gdy zacinał się na kilka tygodni) i Maciej Żurawski (gdy adaptacja trwała tak długo), wreszcie Paweł Brożek (powód ten co u "Franka"). Wszyscy oni zaciskali zęby, tłamsili żółć w sobie i próbowali przekuć ją na złość sportową. Która prędzej, czy później skutkowała powrotem do wysokiej formy.

Na razie poszedł inną drogą. Na krytykę odpowiedział krytyką. O ile jednak kibic ma do tego naturalne prawo, za które słono płaci, piłkarz już absolutnie nie. Czy mu się to podoba, czy nie, powinien skupić się tylko i wyłącznie na grze w piłce. A gdy i to nie idzie (jemu czy też całej drużynie) może ewentualnie przeprosić fanów, którzy zapłacili kilkadziesiąt złotych, by potem zobaczyć bezładną kopaninę.

Poznajecie może ten tekst?

Jego autorem jest zmięty a opublikowany został na twsd w marcu zeszłego roku po "aferze z palcem" Mariusza Pawełka. Większość komentarzy popiera opinię autora.

Mam w związku z powyższym krótkie pytanie- co się zmieniło od 2010, że teraz takie zachowanie piłkarza jesteście w stanie ocenić jako uzasadnione?
Odpowiedz cytując