Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 07.09.2011, 21:24
kamilo584 napisał(a):Wyświetl post
Czy NASI kibice beda na tym spotkaniu ,bo nie bylo chyba zadnego info ?
Było info juz dawno, ze w tej rundzie wszystkie mecze Lecha w Poznaniu beda bez udzialu kibicow gosci.
Odpowiedz cytując