Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13564
Stary 07.09.2011, 21:09
Ten temat pokazuje jeszcze jedno ale jak ważne. Społeczeństwo idiocieje. Tylko tyle i aż tyle.

Wychodzi Małecki i mówi co mu na wątrobie leży to jest płacz. Ale nie w stylu że się postawię, coś zrobię, a .... będę na niego gwizdał jak tylko piłkę dotknie, ale zróbcie coś z nim, wyrzućcie, kara, kara Jak dzieci, coś im zabrali a oni na skargę biegną. Psze Pani bo on mnie obraził, mówi że kiełbasę zjadłem, a on jest głupi.

Ale to nie tylko tu. Powiesz komuś prawdę w oczy, albo swoje zdanie, to jest obraza majestatu.

Swoje zdanie to można mieć, jak jest takie jak komuś pasuje...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując