Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#810
Stary 07.09.2011, 21:00
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Temat meczowy z Lechem ma 3 strony .. tak jakbyśmy grali z Łks. Nie sadziłem iż doczekam takich czasów.
Crazy e-fans

Końcówka niczym jakiś Argmagedon
Ostatnio edytowane przez CH. : 07.09.2011 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując