Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2759
Stary 07.09.2011, 21:00
Nie wiem jak umowa Wisła-adidas jest skonstruowana ale ja za sam poślizg (jesteśmy chyba ostatnim europejskim klubem , który prezentuje swój pierwszy model trykotu - na dodatek po 6 rozegranych ligowych kolejkach i 6 meczach w pucharach!) to sądziłbym się o odszkodowanie. Jeśli w umowie zastrzeżono "dedykowany strój" , to mając na uwadze standard tego modelu - wszystkie kluby mają na getrach albo rok powstania albo skrót oraz jakiś haft na kołnierzyku , to tym bardziej bym się od tych super projektantów domagał odszkodowania. Na tym cierpi wizerunek klubu , klubu który za miesiąc (oby ) będzie musiał zapełnić 33 tysięczny obiekt.
Powód: literówka :)
Ostatnio edytowane przez kangurekm : 07.09.2011 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując