|
Podsumowując -> Małecki burak jest, był i będzie - udowodnił to już wystarczająco dużo razy.
Ma wyznawców wśród tych, dla których wartością jest słowo gadane i oklinanie wszystkich (poza "fanatykami").
Fanatyzm natomiast zawsze i w każdej sprawie wiąże się z ograniczeniem widzenia, ograniczeniem myślenia, bezmyślnym przyklaskiwaniem wszystkiemu co obiekt fanatycznego uwielbienia robi czy mówi
. Taka natura fanatyzmu. Sami kibice tak siebie nazywając definiują się w taki sposób - nie ma co się dziwić.
Dziwić może tylko, że fanatyzmem wykazują się również, wydaje się, pełnoletni ludzie (powinni już umieć myśleć).
Burak powiedział głupotę, zapłaci za to, sprzedadzą go (mam nadzieję) lada moment i będzie spokój.
Tyle
|