Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13562
Stary 07.09.2011, 20:36
Halleluja napisał(a):Wyświetl post
No Patryk, będziesz miał okazje pojechać na Lecha z wiernymi kibicami i poszaleć w młynie, w sumie chyba bardziej ci to odpowiada niż gra na boisku.
Sektor gości jest zamknięty? No chyba mu to nie będzie przeszkadzać, wierny kibic zawsze z drużyną, nawet pod stadionem gości!
żeby ci tylko żyłka nie pękła od tej napinki
Odpowiedz cytując