Halleluja napisał(a):

No Patryk, będziesz miał okazje pojechać na Lecha z wiernymi kibicami i poszaleć w młynie, w sumie chyba bardziej ci to odpowiada niż gra na boisku.
Sektor gości jest zamknięty? No chyba mu to nie będzie przeszkadzać, wierny kibic zawsze z drużyną, nawet pod stadionem gości!
|
żeby ci tylko żyłka nie pękła od tej napinki