|
no to wiem, ale chodzi o to, czy jak dostanę ten dekoder od UPC, to muszę podpiąć to do TV ?
Chyba nie, skoro TV w standardzie ma HD prawda ?
Zapytałbym o to UPC, ale wiem co mi odpowiedzą : " niestety nie jesteśmy producentem telewizora który Pan posiada, i nie potrafimy odpowiedzieć Panu na zadane pytanie " ...
|