Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
goly78
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków
Offline
#
13560
07.09.2011, 19:58
co do kłutni o koszulki tego ,tamtego i owamtego ....mi sie wydaje ze są to koszulki przedewszystkim Wisły a nie najemników ......i wali mnie kto co ma na plecach . Wazne co ma na przodzie po lewej stronie . HERB.
Wisła Kraków
goly78
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goly78
Znajdź inne posty napisane przez goly78