Wyświetl pojedynczy post
goly78
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13560
Stary 07.09.2011, 19:58
co do kłutni o koszulki tego ,tamtego i owamtego ....mi sie wydaje ze są to koszulki przedewszystkim Wisły a nie najemników ......i wali mnie kto co ma na plecach . Wazne co ma na przodzie po lewej stronie . HERB.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując