KOALIK napisał(a):

Wedle tego: Pareiko, Wilk, Kirm, Genkow nie powinni zagrać w Poznaniu?
|
A oni mieli być za coś ukarani ? Chodziło o analizę kary, nic wiecej.
Polscy piłkarze Wisły "po kadrze" z reguły słabo grali. Cóż, nie dowiemy się czy PM byłby wyjątkiem.
Edit : Post powyżej (Piotrek87) jest chyba najtrafniejszą analizą sytuacji.