Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13559
Stary 07.09.2011, 19:46
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wedle tego: Pareiko, Wilk, Kirm, Genkow nie powinni zagrać w Poznaniu?
A oni mieli być za coś ukarani ? Chodziło o analizę kary, nic wiecej.

Polscy piłkarze Wisły "po kadrze" z reguły słabo grali. Cóż, nie dowiemy się czy PM byłby wyjątkiem.

Edit : Post powyżej (Piotrek87) jest chyba najtrafniejszą analizą sytuacji.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 07.09.2011 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując