Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23583
Stary 07.09.2011, 19:26
Donki napisał(a):Wyświetl post
Czy aby zamówic sobie walke Adamek - Kliczko potrzebny jest jakis specjalny dekoder ? Mam Cyfre plus
Podbijam pytanie mam zwykły dekoder cyfry czy moge zamówic walke?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując