Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23580
Stary 07.09.2011, 19:00
paczuś napisał(a):Wyświetl post
Witam, jak pewnie pamiętacie na meczu z braćmi z Gdańska miały być rozdawane startery Tmobile. Siedziałem (stałem) na C, wyszedłem po meczu jak wszyscy i od nikogo nie dostałem owego starteru. Wie ktoś jak to z tym było?
Ja dostałem przed meczem przy wejściu do trybuny C, ale że wchodziłem długo przed, to nie wiem jak z tym było później.
Odpowiedz cytując