paczuś napisał(a):

|
Witam, jak pewnie pamiętacie na meczu z braćmi z Gdańska miały być rozdawane startery Tmobile. Siedziałem (stałem) na C, wyszedłem po meczu jak wszyscy i od nikogo nie dostałem owego starteru. Wie ktoś jak to z tym było?
|
Ja dostałem przed meczem przy wejściu do trybuny C, ale że wchodziłem długo przed, to nie wiem jak z tym było później.