na szybko
Cytat:
|
Nasi zagrali w 1 połowie jak frajerzy, zero agresji tak potrzebnej na derbach. Parę razy ich sędzia orznął przy autach i rożnym ( Małecki i spółka podnoszą ręce że ich a nasi stali jak barany i nie reagowali ).
|
Cytat:
|
Mamy zbyt "grzeczną" drużynę.....co by sędzia nie gwizdnął u nas zero reakcji....A małpecki z kolegami- presja na sędziach po każdym zwarciu.....
|
Cytat:
|
można nie lubieć małeckiego, ale takich piłkarzy nam brakuje, coraz wiecej ciot i najemników którym zwisa każdy mecz
|
Cytat:
|
Jedziecie po wieśniaku Małeckim a nam właśnie brakuje takiego zawodnika w derbach, który będzie walczył przeciwko GTS-owi z pianą w mordzie
|
i tak dalej, na Legii czy Lechu też się znajdą trzeżwo myślący
calieri poczytaj fora innych klubów. Wyzywają go ale daliby się pokroić za takiego grajka z charakterem związanego z klubem.