|
Witam, jak pewnie pamiętacie na meczu z braćmi z Gdańska miały być rozdawane startery Tmobile. Siedziałem (stałem) na C, wyszedłem po meczu jak wszyscy i od nikogo nie dostałem owego starteru. Wie ktoś jak to z tym było?
Co jest takiego szczególnego w atmosferze na stadionie Wisły?
- To, że kibice cały czas dopingują. Cały czas krzyczą i wspierają, nawet gdy drużynie nie idzie. Maor Melikson
|