Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13554
Stary 07.09.2011, 18:45
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Sportowo kara taka, żeby nie ukarać Wisły. Czy ktokolwiek zimno myślący może przypuszczać, że zawodnik który:
a. jest w słabszej formie ostatnio,
b. wrócił dziś po tygodniowym zgrupowaniu kadry,

jest w stanie wnieść cokolwiek do gry Wisły w piątek (zwłaszcza, że jutro pewnie wyjazd).

A na Odense bedzie gotowy i wypoczęty. Ten tydzień to myślicie, że z sufitu spadł ?

Ps. Niniejszy post nie jest oceną kary czy też zachowania PM.
Wedle tego: Pareiko, Wilk, Kirm, Genkow nie powinni zagrać w Poznaniu?

spirit napisał(a):Wyświetl post
1. A co Cię obchodzi ile on zarabia? Tak bardzo boli, że zarabia więcej od Ciebie?
2. Co do sponsora - było wałkowane tysiąc razy, ale oczywiście KOALIK wie wszystko najlepiej i będzie naginał fakty do swojej teorii. Sponsor jest i jest to T-F. Daje taką kasę, że bez konkretnego sukcesu sportowego nikt w naszej przaśnej lidze nie da więcej.

Co do Patryka - uważam, że kara jest zbyt łagodna. Rozumiem, że był, delikatnie mówiąc, poirytowany spotkaniami z APOELem i Lechią, bo to gość z charakterem. W pewien też sposób usprawiedliwiam go, bo nie cierpię ludzi, którzy gwiżdżą i obrażają własnego piłkarza w trakcie meczu.

ALE

wysyłać własnych kibiców na Cracovię? Na CRACOVIĘ? Zastanówcie się dobrze nad wagą tych słów. Jaki jest ich ciężar gatunkowy.
Kogo wysyłał na Cracovię? Ludzi, którzy nie identyfikują się z Wisłą...

Mnie nie razi, ile zarabia. Mnie razi tylko to, że przez ponad rok prawie niczego nie załatwił (jedyny plus to Holendrzy), a wtrąca się w sprawy o których nie ma pojęcia. Siedzi w wygodnym fotelu i nic dobrego nie robi. Czasem jedynie na odgórny (rządowy) nakaz coś zrobi w wiadomej sprawie. Szanujący się klub może mieć kilku sponsorów...
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.09.2011 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując