Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 07.09.2011, 17:40
może byc ciekawie.
Dobrym transferem moze okazac sie przede wszystkim Ukrainiec, tam futsal stoi naprawde na wysokim poziomie,zreszta widzialem na zywo porazki 1-5 czy 4-6.

Nie widzialem ze czeszyk trafił do Krakbetu.Jak był w młodzieżowce kraju grałem z nim na hali, to wydawał sie być takim robinho, szybki w biegu i machaniu nogami. Do tego chłopak za Wisłą, grał w Pradniczance.
Szkoda ze Słonina nie gra u Nas, nepewno byłby mistrz.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując