Cytat:
|
A tym przykładem z Dudu... mój Boże, przecież Ty jesteś mądry facet, nie wierzę, że to napisałeś. Może już nigdy nie skandujmy żadnych nazwisk piłkarzy, nie wiem, czemu ludzie krzyczą "PAREIKO", albo "Maaskant" ? Skąd w Was jest tyle jakiejś durnej złości? Może i za wcześnie, strzelił wtedy gola, ale wyszło sympatycznie. Nikt nie zginął, nikt nie ucierpiał. Nikt się z nas nie śmiał, a jeśli już, to chyba tylko imbecyle.
|
Wyszło słitaśnie i sympatycznie.
Tylko na sympatie trybun i skandowanie nazwiska trzeba sobie czymś zasłużyć.
No ale przecież nikt nie zginął i nikt nie ucierpiał...