Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23571
Stary 07.09.2011, 17:27
W programie niby jest, że ma być walka Adamka z Kliczką, ale w godzinach 20:30 - 22:30, a Ci panowie będą się boksowac raczej później. Więc pewnie Sportklub puści tylko jakiś materiał o walce, a nie samą walkę.
Odpowiedz cytując