Tak pokrótce, nie wiem co de facto chciałbyś wiedzieć. Wg mnie (ale moge być nieobiektywna

) transfery są dobre. Na prawde dobre. Przede wszystkim mamy zawodników lewonożnych, których tak brakowało w zeszłym sezonie. Są to jednak w sumie uzupełnienia składu, co powoduje że dośc fajnie wygląda zgranie ect. Z resztą poza Romanem wszyscy się właściwie znali - czy to z naszej ligi, czy kadry czy wczesniejszej wspólnej gry.
Roman Vakhula – 26 lat Ukrainy występujący ostatnio w lwowskim klubie TVD. Grał też m.in. w Szachtarze Donieck oraz w reprezentaci Ukrainy (ponad 40 występów).
André Peres – 24 lata. Znany jest głównie z gry w drużynie Jango Katowice. Po wyjeździe z Polski karierę kontynuował w rodzimej Brazylii. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Associação Sobradinho, dla którego zdobył 16 bramek. Associação z André w składzie zajęło 7 miejsce.
Rafał Franz – 25 lat, kluczowy zawodnik aktualnego mistrza Polski - Akademii FC Pniewy. W poprzednim sezonie zdobył 11 goli. Trzy z nich strzelił Wiśle. Ponadto jest etatowym reprezentantem Polski.
Marcin Kiełpiński – 22 lata. Dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi – mierzy aż 191 cm wzrostu, waży 92kg. Podczas turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy w Bielsku Białej zadebiutował w kadrze A futsalowej Reprezentacji Polski (mecz Polska-Portugalia). W zakończonym sezonie występował w drużynie FC Jango Katowice.
Marcin Czech – 24 lata. Znany z występów w Kupczyku, jeden z lepszych ich zawodników. W pamięć kibicom Wisły mógł się wpisać bardzo ładnym golem w czasie Final Four.
Kamil Lasik – 16 lat, bramkarz drużyny z Chrzanowa, z którą współpracuje nasz klub. Młody zawodnik wyróżnia się na tle swoich rówieśników. Kamil niedawno przebywał na konsultacji reprezentacji Polski w futsalu U-19.