Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23569
Stary 07.09.2011, 17:02
Pytanie w sprawie paszportu. Czy studentom przysługuje ulga 50% przy jego wyrabianiu? Pytam bo znalazłem informację, że tak, ale na stronie Urzędu Wojewódzkiego nie znalazłem takiej informacji.
Odpowiedz cytując