Wiślak178 napisał(a):

To ciekawe co piszesz, bo mi sie wydaje ze jest przez sektor C traktowany wyjatkowo dlatego ze na kazdym meczu wyjazdowym inni kibice jada z nim i jego rodziną rowno, nie kazdy by to wytrzyma
PS. Gratuluje stwierdzenia ze Małecki robi z siebie chuligana na boisku. Mial koszulke Pruszcza, kiedys nawet na derbach wbiegl na plot - prawdziwy chuligan!
|
Gwiżdżą na Niego bo ma włosy na klacie, nie potrafi grac w polo czy też może ma śmieszną tapete w sypialni ? Nie. Gwiżdżą, bo cała Polska zauważyła, że ten gośc nie tyle identyfikuje sie na zabój z klubem, co po prostu jest chamskim prymitywem burakiem, który swoją agresje kanalizuję utożsamiajać się z fanatykami, którym z wiadomych względów agresja jest po drodze. Na Sobola nie gwiżdżą - i teraz zastanów się dlaczego...Czyżby miał Wisłę w dupie, czy tez może ma mniejsze włosy na klacie ? Jak myślisz
P.S Przy "chuliganie" zapomniałem dodac cudzysłowu, żebys zrozumiał... Mea culpa. dodam także, że tatuaż JPII uważam za kiepski dowcip i wyraz katolickiej hipokryzji, za co w moich oczach punktów mu nie przybywa. Charakternośc charakternością, ale swoje miejsce trzeba znać w szeregu - Patryk jest tak zadufany w sobie i swoich kontaktach, że chyba nawet nie podejrzewa, że Wisła to nie tylko On