fond napisał(a):

Jakich czasów człowiek dożył by symbolem Wisły stał się taki Małecki odmawiający w niej treningu
|
jakich to czasów człowiek dożył, że za kopnięcie koszulki zawodnik jest usprawiedliwiany przez kibiców, nie spotyka go żadna nagana/kara.
Jakich to człowiek czasów dożył gdy niejaki DUDU (ten murzyn) od razu doczekał się gromkiego DUDU DUDU na R22.
Jakich to człowiek czasów dożył, że niejaki zdrajca Uche był i zapewne byłby przyjęty z otwartymi ramionami i pokłonami.
Jakich to człowiek czasów dożył, że mieniący się Wiślakami ludzie(piłkarze działacze) powinni mieć zakaz wstępu na stadion, a siedzenie z nimi na trybunie powinno być powodem do wstydu, a nie do zaszczytu.