Wyświetl pojedynczy post
szery
Junior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13542
Stary 07.09.2011, 16:48
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie to jest wina Basałają, to w ogóle trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby Małeckiego do Wisły sprowadzić Cupiał może mu tego nie wybaczyć.
Fajną dyskusje prowadzicie, jedni o zachowaniu Małeckiego drudzy o zachowaniu kibiców, pikniki na E, fanatycy na C. Ja jak krytykuje zachowanie zarówno kibiców gwiżdżących jak i wypowiedź Małego to gdzie jest moje miejsce.

pewnie na Błoniach...
Odpowiedz cytując