|
Junior Member
Offline
|
|
RAFi89 napisał(a): 
Zdecydowanie to jest wina Basałają, to w ogóle trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby Małeckiego do Wisły sprowadzić Cupiał może mu tego nie wybaczyć.
Fajną dyskusje prowadzicie, jedni o zachowaniu Małeckiego drudzy o zachowaniu kibiców, pikniki na E, fanatycy na C. Ja jak krytykuje zachowanie zarówno kibiców gwiżdżących jak i wypowiedź Małego to gdzie jest moje miejsce.
|
pewnie na Błoniach...
|
|