Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13536
Stary 07.09.2011, 16:28
CH. napisał(a):Wyświetl post
... z kontraktem przetrzymam Patryka bo kibice Wisły wiedzą o jego identyfikowaniu się z klubem, a jak nie podpiszę to zwalę winę na niego tlumacząc to tym że Małecki powinien grać nawet za 10 tyś skoro tak mocno kocha Wisłę - Basałaj.

Przeciez Maldini w AC Milan grał za grosze, Giggs w Manchesterze tak samo, Totti w AS Romie i Del Piero w Juventusie również. Mimo że kochają kluby w których grali / grają..


To jest właśnie Wasz problem.. oceniacie go poprzez pryzmat i wylacznie telewizora. Nie wiecie jakim jest czlowiekiem i co mysli.. Cham, bandyta i prostak z tego Małeckiego.. mało ważne że Małecki to jeden z najczyściej grających piłkarzy w Polsce i najczysciej grajacym na swojej pozycji. Inni łamią nogi rywalom i cisza, Patryk cos powie i juz hieny dzwonia do NASA zeby z ruchow ust coś ułozyć tak zeby zrobić aferę, plunie na boisko, kazdy piłkarz pluje na trawnik, nawet Messi ale afery nie ma.. Malecki plunal i juz niusy "Malecki plunął w strone trybun kibicow miejscowych!" , poruszy ręką i od razu dzwonią do Tony Hawka czy przypadkiem Malecki nie dopuscil się jakiejś prowokacji w swoich gestach. Malecki ma tatuaz JP2 i on klnie? niemozliwe! zaden katolik przeciez nie klnie, nie pije, nie uprawia sexu! Patryk nie powinien jesc czegos niezdrowego i z duza zawartoscia tluszczu bo mial pod trykotem meczowym w meczu z Apoelem koszulke z podobizna JP2, to niedopuszczalne! Dziw bierze ze to Malecki wytrzymuje psychicznie.. mnie by juz dawno ch.. strzelił z tymi prowokacjami i ciaglymi przesladowaniami za byle gowno.
Co by chlopak nie zrobil to zle. Po fantastycznej bramce z Arka (vide Apoel) w doliczonym czasei gry pojawialy sie glosy szydzenia ze przypadek ze to tamto, na sile doszukiwali sie problemu.. tu na forum rowniez. Wtedy miedzy innymi zrozumialem ze bedzie mial jechane przez pewna grupe osob z gory, dla zasady..
skoro już dorzuciłeś drugą część to Ci odpowiem:
czy Małecki prowokuje kibiców innych drużyn? tak i chyba nie zamierzasz dyskutować. to że klną na niego? a pamiętasz (albo nie) jak przyjechał pewnego pięknego dnia Gajtkowski i zrobił coś brzydkiego podczas meczu? ile wtedy się nasłuchał o swojej rodzinie?
Ma tatuaż z Papieżem. więc chyba nie powinna to być jakaś ozdoba prawda? za Papieżem stały wartości katolickie tak? m.in. zakaz seksu przed ślubem. to TY zaglądnąłeś mu do łóżka (mnie to nie interesowało). czyli powinien się do nich stosować. (nic mnie nie obchodzi co on robi po 22 to tylko odpowiedź na Twoje śmieszne zarzuty). problem z tym jest taki że podobnie jak w kibicowaniu im bardziej jesteś zżyty z klubem tym mniej się obwieszasz gadżetami jak choinka, bo Wisłę i wiarę się ma w sercu a nie na pokaz.
Pokazanie koszulki owszem było niedopuszczalne! ale ze względu czysto sportowego- mógł osłabić zespół. i za to powinna spotkać go kara. Koszulkę rownie dobrze mógł pokazać po meczu. ale oczywiście gwiazda musi świecić.
Czytaj uważniej gazety to Twój ulubieniec powiedział w gazecie że strzelił bramkę przypadkowo i nawet nie patrzył gdzie kopie. to tylko wystawia mu świadectwo jakim jest miernotom.

Dziwne że nikt do Sobola pretensji nie ma. każdy widzi że chodzi jak mały samochodzik (teraz coraz słabiej ale przez te lata zrobił swoje że mogę powiedzieć że nie przeszedł koło meczu tylko już po prostu zdrowie nie pozwala). a z Patrysiem wieczne problemy.

Broniłeś go gdy powiedział że na mecz nie wyjdzie bo to upokorzenie grać z ławki? Czy nie sądzisz że już wtedy powinien wylecieć na kopniakach?
Zresztą nie tylko on ale to dyskusja na inne czasy.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując