Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13533
Stary 07.09.2011, 15:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, a co ma jedno wspólnego z drugim?
To nie obecność czy nieobecność Małeckiego w drużynie podczas meczu z Amiką wpływa na mój dobry nastrój. Ani nawet wynik meczu (choc to juz bardziej).

Też mam nadzieję, że będę miał dobry nastrój
Skoro Twój nastrój nie zależy od wyników Wisły, to faktycznie - nie ma co ciągnąć tematu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując