FraMat napisał(a):

Przepraszam, a co ma jedno wspólnego z drugim?
To nie obecność czy nieobecność Małeckiego w drużynie podczas meczu z Amiką wpływa na mój dobry nastrój. Ani nawet wynik meczu (choc to juz bardziej).
Też mam nadzieję, że będę miał dobry nastrój
|
Skoro Twój nastrój nie zależy od wyników Wisły, to faktycznie - nie ma co ciągnąć tematu.