Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Johny84.ts
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
13532
07.09.2011, 15:41
SkMk
napisał(a):
Na najbliższym meczu na R22 liczę na głośne "Patryk Małecki" z C. Tak w ramach rewanżu za wydarzenia z Lechem.
odpowiedź E : "postaw kiełbasę"
Johny84.ts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Johny84.ts
Znajdź inne posty napisane przez Johny84.ts