Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13528
Stary 07.09.2011, 15:14
Bart napisał(a):Wyświetl post
Żenujące janusze siedzą na tym forum. Dobrze że kumaci już tu nie zaglądają ale dla was to dobrze. Możecie gdzieś się wyszaleć - w internecie. Zapraszam pod gniazdo, każdego kto ma pretensje do Nas (prawdziwych Wiślaków) czy Patryka to na pewno wyjaśnimy wszystkie wasze problemy

Bez odbioru
Żenujacy to jest Twój poziom,zreszta podobny do Małeckiego wiec nie ma sie co dziwic odnosnie poparcia....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując