Bart napisał(a):

Żenujące janusze siedzą na tym forum. Dobrze że kumaci już tu nie zaglądają ale dla was to dobrze. Możecie gdzieś się wyszaleć - w internecie. Zapraszam pod gniazdo, każdego kto ma pretensje do Nas (prawdziwych Wiślaków) czy Patryka to na pewno wyjaśnimy wszystkie wasze problemy 
Bez odbioru
|
Żenujacy to jest Twój poziom,zreszta podobny do Małeckiego wiec nie ma sie co dziwic odnosnie poparcia....