Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5008
Stary 07.09.2011, 15:11
Zmieni się więc wyjściowy skład Wisły, zmieni i taktyka Białej Gwiazdy. „W meczach kwalifikacji, w których wygrywasz albo odpadasz, wybrałem taktykę, w której zawsze, nawet gdy mieliśmy piłkę, mieliśmy zabezpieczoną defensywę. Mieliśmy czterech kreatywnych zawodników z przodu, a reszta głównie miała zabezpieczać tyły. Teraz to się zmieni. W ostatnim czasie ćwiczyliśmy większe zaangażowanie w ofensywę pomocników i zawodników z defensywy tak, żeby mieć więcej szans pod bramka przeciwnika. Zapewne więc będziemy teraz grali bardziej otwarty futbol” – przewiduje Robert Maaskant.

Oby ta ofensywna taktyka nie wyglądała tak jak z Lechią
Odpowiedz cytując