Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13522
Stary 07.09.2011, 14:39
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Prawdziwym Wiślakiem jest ten (...)
Masz prawdziwego Wiślaka Małeckiego, takich właśnie nam potrzeba, zawsze wierny:

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=11838

Gdyby nie był związany kontraktem dawno by go tu nie było. Uciekłby jak pewne przeżuty tam, gdzie wysyłał kibiców, którzy są z Wisłą dwa razy dłużej niż on kopie w piłkę, z tą różnicą że bardzo chciał do Kielc a nie pod hotel. Jedynego czego można się po nim spodziewać to zakłamania.


Ceterum censeo Amicem esse delendam.


Odpowiedz cytując