KOALIK napisał(a):

|
Prawdziwym Wiślakiem jest ten (...)
|
Masz prawdziwego Wiślaka Małeckiego, takich właśnie nam potrzeba, zawsze wierny:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=11838
Gdyby nie był związany kontraktem dawno by go tu nie było. Uciekłby jak pewne przeżuty tam, gdzie wysyłał kibiców, którzy są z Wisłą dwa razy dłużej niż on kopie w piłkę, z tą różnicą że bardzo chciał do Kielc a nie pod hotel. Jedynego czego można się po nim spodziewać to zakłamania.