element napisał(a):

Po prostu nie spotkałem się z czymś takim żeby moderator na danym forum nie wiedział o tak prostych sprawach dotyczących jego klubu. Jesteś moderatorem, odznaczonym na czerwono i śmiesznie by wyglądało jakby gość z Legii pisał Ci że nie ma wyjazdu do przysłowiowej Łodzi. To tak jakbym moderatora na forum Legii ustawiał do pionu w sprawie tego co się dzieje z ich ekipą i czy jest organizowany wyjazd do Lubina.
To trzeba wpierw sprawdzić, upewnić się. A tak poszydziłeś z Patryka i strzeliłeś sobie samobója.
|
No i dobrze. Popełniłem błąd, bo napisałem, ze miejsce Patryka jest pośród kibiców skoro nie potrafi utrzymać języka na wodzy i skoro jest zawieszony jako piłkarz?
Nieważne czy na najbliższym meczu jest wyjazd czy nie?
Chodzi o fakt a nie o to czy sektor w Poznaniu jest otwarty czy zamknięty. Czepiacie się słówek a nie czytacie istoty wypowiedzi.
wolfy napisał(a):

|
Miejmy nadzieję, że będzie Ci tak wesoło po meczu z Amicą.
|
Przepraszam, a co ma jedno wspólnego z drugim?
To nie obecność czy nieobecność Małeckiego w drużynie podczas meczu z Amiką wpływa na mój dobry nastrój. Ani nawet wynik meczu (choc to juz bardziej).
Też mam nadzieję, że będę miał dobry nastrój