Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13519
Stary 07.09.2011, 14:08
Ktoś napisał na forum że teraz kibice Wisły są rozpieszczeni. Dwie przegrane i już gwizdy. Naturą człowieka jest iść do przodu, walczyć zdobywać być lepszym... Nie jesteśmy podbeskidziem które z remisu cieszy się jak dziecko. Na warunki polskie jesteśmy drużyną sukcesu i oczekujemy wyników... sam maaskant powiedział że Wisła walczy o mistrza a każde inne miejsce niż 1. jest porażką. Odpadliśmy z LM, ale zawodnicy muszą być mężczyznami i grać w piłke. Gole same się nie strzelą a zawodnicy Wisły z lechia chyba na to liczyli. Nikt mi nie wmówi że załamanie po apoelu spowodowało że jeden z drugim nie chce wyjść do podania tylko czeka aż przetnie je przeciwnik. Najlepiej później na "slow motion" przekręcić oczami. Po odpadnięciu z LM powinni na wkur*ie wejść na boisko i roznieść lechie. Gwizdy im się należały jako zimny prysznic bo nikt ich po pupci nie będzie klepał, jak lecha w tamtym roku który nawet do pucharów sie nie zakwalifikował.
Odpowiedz cytując