|
Troszkę za długo czekaliśmy na reakcje klubu, odzew powinien być natychmiastowy. Patryczek został odstawiony do żłobka gdzie jego miejsce bo ani umiejętnościami ani myśleniem nie zasługuje aby być graczem a już na pewno nie ikoną takiego klubu jak Wisła. Wszyscy którzy chcą się utożsamiać z tym człowiekiem są prawdopodobnie na jego poziomie i mają tylko jeden punkt widzenia ... własny. Piłka nożna, kibice, zawodnicy czy wreszcie Klub nie koniecznie w takiej kolejności to biznes i wiara to nasze wspólne dobro o które wszyscy powinniśmy dbać wszyscy powinniśmy iść w tym samym kierunku a najwidoczniej Patryczkowi przyświeca inny cel ... nie po drodze mu z niektórymi kibicami Wisły, kibicami którzy potrafią spojrzeć trzeźwo na poczynania gwiazdeczek.
|