Bart napisał(a):

Żenujące janusze siedzą na tym forum. Dobrze że kumaci już tu nie zaglądają ale dla was to dobrze. Możecie gdzieś się wyszaleć - w internecie. Zapraszam pod gniazdo, każdego kto ma pretensje do Nas (prawdziwych Wiślaków) czy Patryka to na pewno wyjaśnimy wszystkie wasze problemy 
Bez odbioru
|
żałosne pogróżki. Takie wypowiedzi własnie świadczą o tym jacy są ci niby "prawdziwi wiślacy". Silne w grupie małolaty uważajace się za pępek świata. Też bez odbioru