Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13508
Stary 07.09.2011, 13:00
Bart napisał(a):Wyświetl post
Żenujące janusze siedzą na tym forum. Dobrze że kumaci już tu nie zaglądają ale dla was to dobrze. Możecie gdzieś się wyszaleć - w internecie. Zapraszam pod gniazdo, każdego kto ma pretensje do Nas (prawdziwych Wiślaków) czy Patryka to na pewno wyjaśnimy wszystkie wasze problemy

Bez odbioru
żałosne pogróżki. Takie wypowiedzi własnie świadczą o tym jacy są ci niby "prawdziwi wiślacy". Silne w grupie małolaty uważajace się za pępek świata. Też bez odbioru
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując