Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13506
Stary 07.09.2011, 12:51
Zdecydowanie to jest wina Basałają, to w ogóle trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby Małeckiego do Wisły sprowadzić Cupiał może mu tego nie wybaczyć.
Fajną dyskusje prowadzicie, jedni o zachowaniu Małeckiego drudzy o zachowaniu kibiców, pikniki na E, fanatycy na C. Ja jak krytykuje zachowanie zarówno kibiców gwiżdżących jak i wypowiedź Małego to gdzie jest moje miejsce.
Odpowiedz cytując