Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13503
Stary 07.09.2011, 12:43
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Czy na miano Prawdziwego Wiślaka to trzeba zdać jakiś egzamin? Czy się zdobywa zdolności? Muszę zajrzeć jakie są wymagania i kto je ustala. Napiszę do Małeckiego może.

Żenujące, żenujące jest to dzielenie kibiców.
Prawdziwym Wiślakiem jest ten, który gwiżdże, obraża własnych piłkarzy oraz popiera Basałaja/Tuska i tych, którzy zachowywali się skandalicznie na Lechii?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.09.2011 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując