gdsmk napisał(a):

Czy na miano Prawdziwego Wiślaka to trzeba zdać jakiś egzamin? Czy się zdobywa zdolności? Muszę zajrzeć jakie są wymagania i kto je ustala. Napiszę do Małeckiego może.
Żenujące, żenujące jest to dzielenie kibiców.
|
Prawdziwym Wiślakiem jest ten, który gwiżdże, obraża własnych piłkarzy oraz popiera Basałaja/Tuska i tych, którzy zachowywali się skandalicznie na Lechii?