Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13502
Stary 07.09.2011, 12:40
Bart napisał(a):Wyświetl post
Żenujące janusze siedzą na tym forum. Dobrze że kumaci już tu nie zaglądają ale dla was to dobrze. Możecie gdzieś się wyszaleć - w internecie. Zapraszam pod gniazdo, każdego kto ma pretensje do Nas (prawdziwych Wiślaków) czy Patryka to na pewno wyjaśnimy wszystkie wasze problemy

Bez odbioru
Czy na miano Prawdziwego Wiślaka to trzeba zdać jakiś egzamin? Czy się zdobywa zdolności? Muszę zajrzeć jakie są wymagania i kto je ustala. Napiszę do Małeckiego może.

Żenujące, żenujące jest to dzielenie kibiców.

Piłka nożna to jest jednak w pewnym sensie przede wszystkim rozrywka, ważne, żeby o tym pamiętać.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 07.09.2011 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując