Bart napisał(a):

Żenujące janusze siedzą na tym forum. Dobrze że kumaci już tu nie zaglądają ale dla was to dobrze. Możecie gdzieś się wyszaleć - w internecie. Zapraszam pod gniazdo, każdego kto ma pretensje do Nas (prawdziwych Wiślaków) czy Patryka to na pewno wyjaśnimy wszystkie wasze problemy 
Bez odbioru
|
Czy na miano Prawdziwego Wiślaka to trzeba zdać jakiś egzamin? Czy się zdobywa zdolności? Muszę zajrzeć jakie są wymagania i kto je ustala. Napiszę do Małeckiego może.
Żenujące, żenujące jest to dzielenie kibiców.
Piłka nożna to jest jednak w pewnym sensie przede wszystkim rozrywka, ważne, żeby o tym pamiętać.