Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
Od: 08.2006
Offline
#
13494
07.09.2011, 12:27
KOALIK
napisał(a):
Jeżeli nie śpiewają, nie znają piosenek, nie mają szalika, nie mają koszulki, umieją tylko gwizdać i wybrzydzać po tylu sukcesach w ostatnich latach, to na pewno NIE.
Patryk, to ty?
Isfahan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Isfahan
Znajdź inne posty napisane przez Isfahan