|
Jak Małecki taki superwiślak to niech teraz pojedzie z kibicami do Poznania i prowadzi doping. Skoro woli być kibicem niż piłkarzem....
Piłkarz gra i nie wypowiada się o sprawach kibicowskich. Zwłaszcza jeśli ma to szkodzic klubowi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|