gdsmk napisał(a):

Zaczekaj, bo czytam Twoje posty i czegoś nie rozumiem. Szczególnie, że masz pretensje że Basałaj nie załatwił sponsora.
Skoro Małecki ukarany jest za prawdę...
Odpowiedz mi krótko, TAK lub NIE - czy chciałbyś, żeby te 15 tys. ludzi przestalo chodzić na Wisłę?
|
Jeżeli nie śpiewają, nie znają piosenek, nie mają szalika, nie mają koszulki, umieją tylko gwizdać i wybrzydzać po tylu sukcesach w ostatnich latach, to na pewno NIE.