Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13489
Stary 07.09.2011, 12:19
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Zaczekaj, bo czytam Twoje posty i czegoś nie rozumiem. Szczególnie, że masz pretensje że Basałaj nie załatwił sponsora.
Skoro Małecki ukarany jest za prawdę...
Odpowiedz mi krótko, TAK lub NIE - czy chciałbyś, żeby te 15 tys. ludzi przestalo chodzić na Wisłę?
Jeżeli nie śpiewają, nie znają piosenek, nie mają szalika, nie mają koszulki, umieją tylko gwizdać i wybrzydzać po tylu sukcesach w ostatnich latach, to na pewno NIE.
Odpowiedz cytując