Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5007
Stary 07.09.2011, 12:17
milosz napisał(a):Wyświetl post
Zgranie w tydzień w grze ofensywnej (czyli w ataku, a niby o czym cały czas tu piszę, czyli jednak problemy z czytaniem ze zrozumieniem są faktem) to bzdura.
Cytat z Kol. Drozd napisał(a): "Dlatego o ile brak zgrania jest usprawiedliwieniem dla gry obronnej to w ataku tygodniowy obóz to aż za długo".

Poza tym jedni piłkarze potrzebują krótkiej aklimatyzacji jak u nas Frankowski (1998 rok) , a inni długiej jak u nas Żurawski (1999 rok).
Skup się.

Dlatego o ile brak zgrania jest wytłumaczeniem dla błędów w grze obronnej, to nie może być on wytłumaczeniem dla gry w ataku, bo żeby wyjaśnić jak planujemy atakować wystarczy tydzień obozu. I ewentualne niepowodzenia nie wynikają z braku zgrania a z braku umiejętności i nastawienia drużyny.

Piłkarz który "potrzebuje aklimatyzacji" jest po prostu słaby i taki przez pierwsze dwa lata był w Wiśle Żurawski. Na dowód tego gdzie teraz gra Żuraw a gdzie Franek i jak grają.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując